فروش آنلاین دستگاه قند خون‌ به صورت عمده

فروش آنلاین دستگاه قند خون به صورت عمده توسط مجموعه ما به عنوان نمایندگی خرید و فروش دستگاه قندخون در سراسر کشور انجام می شود با خرید عمده این دستگاه از تخفیفات ویژه برخوردار شوید. دستگاه یک ابزار پزشکی است که میزان قند خون را اندازه گیری می کند و نحوه استفاده از آن بسیار آسان است.

فروش آنلاین دستگاه قند خون‌ به صورت عمده

خرید دستگاه قند خون در بازار

خرید دستگاه قند خون در بازارخرید دستگاه قند خون در بازار به صورت عمده صورت می گیرد. قیمت دستگاه قند خون با توجه به کیفیت و میزان کارایی که دارد متفاوت است.

با دستگاه اندازه گیری قند خون بیشتر آشنا شوید.

دستگاه گلوکز سنج یک وسیله پزشکی است که میزان غلظت تقریبی گلوکز در خون را اندازه گیری می کند. همچنین می توان با قرار دادن نوار کاغذ قند خون، در دستگاه میزان قند خون را اندازه گیری کرد.

این دستگاه یه وسیله مهم برای اطلاع از قند خون درون منزل است. افراد دیابتی به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده نمایند و رژیم غذایی خود را با توجه به میزان گلوگز خون تنظیم کنند.
یک قطره خون روی پوست را در نوار تست یکبار مصرف قرار دهید و از آن برای محاسبه سطح قند خون استفاده نمایید. سپس دستگاه میزان قند خون را نشان خواهد داد.

هدف از اختراع این دستگاه از سال ۱۹۸۰، کنترل دیابت نوع یک و دو بوده است. برای دستیابی به سطح متعادل گلوگز موجود در خون استفاده از این دستگاه ضروری است.
استفاده از دستگاه آسان است و با دستگاه تست قند خون در طول روز چندین بار میزان گلوگز خون را بررسی نمایید. این مزایا موجب می شود، میزان بروز و شدت عوارض طولانی مدت، ناشی از هایپرگلیسمی کاهش یابد. با کاهش عوارض افراد دیابتی زندگی بهتری خواهند داشت.

رشد فروش دستگاه قند خون ایران

رشد فروش دستگاه قند خون ایرانرشد فروش دستگاه قند خون ایران به دلیل کیفیت بالای آن است. همچنین طی سال های گذشته به دلیل مصرف بیش از حد مواد قندی و چرب، متاسفانه میزان ابتلا به دیابت افزایش یافته است.

مکانیزم دستگاه تست قند خون به راحتی میزان قند خون را اندازه گیری می کند.
از ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. اندازه: دستگاه های تست قند خون اندازه های متفاوتی دارند. برخی از این دستگاه ها آنقدر کوچک هستند که با باتری کار می کنند.
 2. توجه به نوار آزمایش: برای استفاده از دستگاه نیاز است تا شما یک قطه از خون خود را روی نوار بزنید و داخل دستگاه قرار دهید. این نوارها تنها یکبار استفاده می گردند و بهد از یکبار استفاده آن ها را دور بیندازید. پس وسیله ای را انتخاب کنید که نوار بیشتری در خود داشته باشد.
 3. میزان خون: میزان خونی که نیاز است تا وارد دستگاه شود در میان دستگاه ها متفاوت است. سعی کنید انواع جدید تر را انتخاب کنید، زیرا نیاز کمتری به خون دارند.
 4. ثبت تاریخ و ساعت: همه دستگاه ها هر بار اندازه گیری میزان گلوکز را در حافظه خود ذخیره می کنند.
 5. تفاوت قیمت: انواع دستگاه های اندازه گیری میزان قند خون، با توجه به میزان نوار داخل خود تفاوت قیمتی دارند. دستگاه های گرانتر، نتایج بهتری را ارائه می دهند.

فروشنده لوازم جانبی دستگاه قند خون

فروشنده لوازم جانبی دستگاه قند خونبا لوازم جانبی تست قند خون و دستگاه گلوکومتر بیشتر آشنا شوید. قیمت دستگاه گلوکومتر با توجه به اندازه و کیفیتی که دارد متغیر است.

از انواع لوازم جانبی دستگاه قند خون عبارتند از:

 1. کیف های مخصوص نگهداری ابزارها
 2. نوار تست
 3. سوزن مخصوص تزریق انسولین
 4. انواع انسولین
 5. باتری مناسب برای دستگاه

دستگاه های موجود در آزمایشگاه ها از دقت عالی در اندازه گیری گلوکز بیماران برخوردار هستند. همچنین دستگاه های خانگی دارای نوارهای تست آغشته به مواد شیمیایی خواصی هستند که، نتایج آزمایش را به خوبی نشان می دهند.
آزمایش گلوکز خانگی برای دیابت نوع ۲ کندتر از دیابت نوع ۱ است و بخش بزرگی از مبتلایان به دیابت نوع ۲ هرگز آموزش مناسب استفاده از دستگاه را یاد نمی گیرند.

فروشگاه دستگاه گلوکومتر در اصفهان

فروشگاه دستگاه گلوکومتر در اصفهانفروشگاه دستگاه گلوکومتر در اصفهان، با کیفیت ترین و بهترین دستگاه های گلوکر سنج را ارائه می کند. فروشگاه دستگاه قند خون دارای انواع لوازم جانبی تست گلوکز هستند.

اگر فکر می کنید مستعد ابتلا به دیابت هستید از دستگاه تست قند خون، برای آگاه و پیشگیری از بیماری استفاده نمایید. استفاده از دستگاه های تست گلوکز خانگی روشی مطمئن و ارزان به شمار می رود. در ادامه با روش استفاده از دستگاه آشنا خواهیم شد.

طرز استفاده از دستگاه گلوکومتر

باید به طور منظم و در زمان های مشخص تست را انجام دهید. برای گرفتن تست، نوک انگشت بهترین ناحیه است. در هر بار استفاده از انگشتان مختلف استفاده کنید. ابتدا دست ها را با دقت بشویید. سپس ناحیه مد نظر را خشک نمایید. سورن را درون انگشت خود فرو برید. قطره خون را روی نوار تست بریزید. بعد از هر بار آزمایش، میزان اندازه گیری شده را ذخیره کنید. بهتر است روزی چند بار تست را تکرار کنید.

کارخانه تولید دستگاه گلوکومتر

کارخانه تولید دستگاه گلوکومترکارخانه تولید دستگاه گلوکومتر بهترین محصولات تست قند خون را تولید می کند. خرید ارزان دستگاه گلوکومتر به صورت عمده امکان پذیر است. برای اینکه حین درمان دیابت نتایج بهتری کسب کنید، دوز اتوماتیک دستگاه گلوکومتر استفاده نمایید.

فواید استفاده از دستگاه های تست قند خون

 • برای بیماران این امکان را فراهم می کند، تا مرتب میزان قند خون خود را اندازه گیری نمایند.
 • پیشگیری از عوارض خطرناک بیماری
 • کاهش هزینه های درمان بیماری
 • افزایش آرامش بیمار و خانواده او
 • نیاز کمتر رجوع به مراکز درمانی
 • استفاده آسان از دستگاه در منزل
 • قابلیت ذخیره سازی اطلاعات قبلی
 • نشانه گذاری برای زمان انجام تست

استفاده از نوارهای تست داخل منزل، هزینه های کمتری خواهد داشت و در وقت و زمان بیماران صرفه جویی خواهد شد.

سایت تخصصی دستگاه قند خون در کشور

سایت تخصصی دستگاه قند خون در کشورسایت تخصصی دستگاه قند خون در کشور انواع دستگه های گلوکومتر را عرضه می کند. با خرید لوازم پزشکی از مراکز معتبر، کالای با کیفیت تهیه نمایید.

این دستگاه ها نواع مختلفی دارند، پش لازم  است قبل از خرید چند نکته را مد نظر قرار دهید. از جمله نکات مهم حین خرید دستگاه قند خون عبارتند از:

 1. به قیمت دستگاه توجه کنید. مطمئنا هر چه هزینه بیشتری بپردازید دستگاهی با کیفیت بالاتری را تهیه خواهید کرد.
 2. به دقت اندازه گیری دستگاه توجه کنید. انواع دستگاه ها از این نظر تفاوت هایی با یکدیگر دارند. ارائه نتایج دقیق در پیشگیری از عوارض بیماری کمک شایانی خواهد داشت.
 3. هر چه دستگاه نتیجه آزمایش را سریع تر مشخص کند بهتر است.
 4. کیفیت نوار انجام تست باید بالا باشد. نوار تست از مهم ترین لوازم جانبی دستگاه تست خون به حساب می آید و در اعلام نتایج دقیق نقش موثری دارد.